CZ EN DE

Úvodní informace

Textilní společnost Nyklíček a spol.s.r.o. patří mezi tradiční společnosti českých bavlnářských výrobců. Zaměstnává 100 pracovníků, na jejichž odbornosti a vysoké kvalifikaci je založen úspěch a stabilita firmy.

Jako jedna z mála textilních firem získala společnost Nyklíček a spol.s.r.o. v roce 2000 Certifikát systému řízení jakosti podle EN ISO 9001:2000.

Nyklíček a spol.s.r.o. je jednostupňová výrobní firma, specializující se na výrobu plošných textilií tkaním. Stěžejním výrobním programem jsou textilie pro technické účely z materiálů bavlna, viskóza, len a jejich směsi do automobilového průmyslu, zdravotnictví, obuvnictví a jiných průmyslových odvětví. Výrobní sortiment je rozšířen o bytové textilie ze 100% bavlny a špičkové košiloviny, taktéž ze 100% bavlny, které jsou vyráběny především ve mzdové práci pro zahraniční odběratele.

V posledních letech se společnost Nyklíček a spol.s.r.o. stala společností s kvalitním výrobním zařízením a ve spojení s profesionalitou zaměstnanců patří ke stabilním firmám textilního průmyslu v České republice.

Společnost se aktivně zapojuje do projektů vyhlášenými Ministerstvem průmyslu a obchodu a Evropskou únií. Je zakládající společností klastru výrobců technických textilií Clutex a řešitelem projektu BE-TEX, ochrana člověka a techniky před vysokofrekvenčním zářením – výzkum a vývoj nových textilií.


Workshop Elmag-Tex - 7.12. 2010 od 10:00h Liberec [ více...]

Nyklíček a spol. s.r.o.
Rašínova 278
Nové Město nad Metují

tel: +420 491 470 662

info@nyklicekaspol.cz

Přidej odkaz na Bookmarky.cz Seo servis